کودکان این سرزمین، جوانان فردای ایران هستند. کسانی که آینده در دستانشان است. حضور کودکان در جامعه همواره با نگرانی همراه است. نگرانی هایی از قیبل گم شدن، دزدیده شدن و آزار و اذیت.

سخت افزار کوچکی که مبتنی بر داده‌های مکانی است، توسط تیم سخت‌افزار طراحی و تولید شده است. با این سخت افزار موقعیت آنلاین فرزند شما قابل مشاهده است و کودک شما در صورت مواجه شدن با خطر، با فشردن دکمه SOS، شما را از خطر آگاه می‌کند. ضمنا به راحتی می‌توانید محدوده مجاز حرکت را برای کودکتان تعیین کنید و در صورت خروج کودک از محدوده مجاز هشدار خروج از محدوده را دریافت کنید.

از طرفی دیگر رشد و تربیت کودکان امروزه به یک دغدغه تبدیل شده است. عدم آشنایی خانواده ها با مراکز فرهنگی و هنری نزدیک محل زندگی مانند مراکز رشد کودک و نوجوان و کتابخانه های کودک و نوجوان، باعث شده تا فرزندشان از فراگیری دانش و مهارت، باز بمانند. مهمترین اثر محروم شدن کودکان و نوجوانان از رشد و مهارت در آینده نمایان می‌شود، زمانی که فرزند شما، در آستانه ورود به بازار و کسب درآمد است.  با توجه به امکانات موجود از قبیل مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی نزدیک محل زندگی شما، در این پلتفرم امکان مشاهده و پیش ثبت نام جهت استفاده فرزندتان، فراهم است.

بیماری های مختلفی کودک شما را تهدید می‌کند. در ساعات مختلف شبانه روز لازم است که به یک پزشک متخصص کودکان مراجعه کنید و یا پرستاری را به صورت موقت برای مراقبت از کودکتان لازم داشته باشید. اما ممکن است که با مراکز کلینیک پزشکی و پانسیون کودکان در نزدیکی محل زندگی آشنایی نداشته باشید. پزشکان و پرستاران کودکان، در این پلتفرم جهت بهبود بیماری فرزندتان، تلاش می‌کنند.

امکانات دیگری از قبیل آموزش های پدران و مادران در برخورد با کودکان، بیماری های خاص کودکان، روانشناسی و تغذیه کودکان، شما را در پرورش فرزند دلبندتان کمک می‌کند.

پلتفرم رسا، به معنای رشد، سلامت و امنیت است. می‌خواهیم جوانان آینده این مرز و بوم، حداکثر مشارکت را در جامعه ای ایمن داشته باشند و آینده درخشان ایران را ترسیم کنند.

جهت دانلود نسخه اندرویید رسا، لینک زیر را فشار دهید یا با استفاده از Qrcode نسخه اندرویید را دانلود کنید.